Můj autentický hlas 

Víkendový workshop


Také si občas říkáte, kdo to mluví vašimi ústy? Ten hlas je přece příliš vysoký, příliš přiškrcený, příliš umělý. 

Na víkendovém workshopu se společně podíváme odkud se bere ve vaší hlavě a těle bariéra, která vám nedovolí volně dýchat a rozeznít váš hlas naplno. 

Zkušená koučka Katka vám pomůže s hledáním a pojmenováváním vašich strachů a zdrojů trémy. Hlasová trenérka Jana ukáže cesty, jak rozeznít váš autentický hlas. Silný, znělý, hrdý hlas, který v sobě všichni máme. Jen se jej občas bojíme pustit ven.

Jak na to půjdeme?

  • budeme prozkoumávat a prohlubovat váš dech

  • budeme uvolňovat a aktivizovat všechny svaly, které vám pomáhají hluboce dýchat a zdravě rozeznívat hlas

  • budeme hledat, kde u vás bydlí tréma a jak ji přijmout a přivítat

  • budeme improvizovat, blbnout a hulákat

  • a budeme budovat bezpečné prostředí, aby vám při tom bylo hezky

Co se naučíte?

Pomůžeme vám vykročit na dobrodružnou cestu k posilování hlasu i sebedůvěry. Poskytneme vám citlivé a inspirativní vedení, díky kterému získáte možnosti, jak o svůj hlas i projev dál pečovat a rozvíjet ho.

Pro koho kurz je?

Pro muže i pro ženy, kteří se na svůj hlas potřebují spolehnout v běžné komunikaci i při velkých prezentacích.

Praktické informace

Termín
27. a 28. dubna 2019
sobota 9.30 - 19.00

neděle 9.30 - 15.00

Cena:  3500,- 

Skupina:  6-12 lidí

Místo:

Václavská 12a, Brno - prostory Zázemí 


Jak se přihlásit:

Napište mi na ja.hrebecka@gmail.com a pošlu vám všechny informace k platbě a malý dotazník, díky kterému zjistíme vaše konkrétní očekávání a přání. Těšíme se na vás.

Lektorky

Katka Túčková

Jsem průvodkyní lidí, kteří se vědomě rozhodli vzít život do svých rukou a být více sami sebou. Možná ještě neví jak na to, ale mají chuť tento záměr prozkoumat a něco konkrétního pro jeho naplnění udělat. Zároveň si uvědomují, že okolí nemůžeme lehce změnit, co však změnit můžeme, je náš vnitřní postoj k sobě a jak se díváme na svět. Působím jako koučka, lektorka, konzultantka, která při práci s klienty čerpá z dlouholetých zkušeností v oblasti personalistky, vedení lidí, sebezkušenostních výcviků a terapeutické praxe .

Jana Hřebecká

Jsem trenérka prezentačních dovedností. Pracuji nejčastěji s ženami a věnujeme se rétorice a posilování hlasu, stavbě prezentace, přípravě na důležité vystoupení. Nejčastějším společným jmenovatelem je tréma a jak na ni. Pomáhám klientkám a klientům najít ve veřejném vystupování jistotu a proměnit svou trému na aktivizující prvek.