Vážím si těch, kteří mi věří

Maru Kortanová | Pábení
Maru Kortanová | Pábení

Jani, prezka dopadla skvěle. Lidi se smáli, já byla uvolněná a chytli ty důležité věci. Je toho plnej twitter. :-) Díky moc.

Vít Matoušek | IFE-CR
Vít Matoušek | IFE-CR

"Jana se vyprofilovala jako náš "dvorní", i když externí, trenér prezentačních dovedností. Záměrně volím slovo trenér, čímž myslím, že naše lidi nejenom školí, ale především trénuje - Übung macht den Meister, ja?! 

Během společné práce jsme úspěšně a se spokojenými úsměvy na tvářích pokročili od základního školení pro "prvničky" k tréninkovým follow-upům a tréninkům s analýzou videonahrávek. Na Janě oceňuji jak jsi jde za přesně stanoveným a konkrétním zadáním (což přináší jednak milé přijetí v CoMu, tak i noční můru s parkováním v jeho okolí :-D) a důsledně dotahuje to, co účastníkům tréninku slíbila."

Dita Přikrylová | Czechitas
Dita Přikrylová | Czechitas

Jsem strašně ráda že jsme spolu tu prezentaci připravily, mám radost že jsi mě donutila používat přímou řeč a příběhy, a hlavně ze jsi na místě byla s námi. Na samotnou prezentaci jsem měla ten nejkrásnější feedback ever. Takže děkuji tobě.

Michaela Kortyšová, Dataweps
Michaela Kortyšová, Dataweps

"Ahoj Jani,

mockrát ti děkuji za spolupráci a vše, co jsme spolu zvládly probrat. Díky tobě jsem se naučila principy a pravidla, které mi jako nepodmíněný reflex vyskakují na mysl pokaždé, když si chystám prezentaci nebo jakýkoliv delší talk.

Věřím, že z těch několika setkání budu těžit ještě dlouho a můžeš se spolehnout, že spolupráci s tebou ráda doporučím každému."


Maria Fröhlich | IDEO Munich
Maria Fröhlich | IDEO Munich

As I also mentioned at the end of the workshop, I especially appreciated how well you structured and timed the different parts of the workshop. Even though there was a lot of content, exercises and input it never felt tiring or exhausting.

That kind of exercises also have a high potential to make me feel uncomfortable, but the atmosphere in the room made it easy to try new things and to leave my personal comfort zone. I also have to mention how much I appreciated your feedback not only in the workshop but especially in the individual session. Somehow you managed to create so much clarity in a topic where I struggle for quite a while to find a red thread.

So thank you a lot and I hope to see you again!

Lucie Karmová, JCMM
Lucie Karmová, JCMM

"Jani, děkuju ještě jednou za Zabijácké prezentace. Mám za sebou vystoupení v Senátu, mám ledové ruce, zpocené triko a roztrženou punčochu, bo úspěch to byl plný!

Zkusila jsem tam nacpat vše, zapojení publika, osobní příběhy, vykašlala jsem se na jakýkoli text na plátně, vsunula jsem do toho historku.A víš co? Bavilo mě to!"